קולגרף, המוצר המוביל בתחום בדיקות השמיעה, הינה חבילת התוכנה מהמתקדמות בעולם לניהול מכוני שמיעה ורישום תוצאות של בדיקות שמיעה. 
כיום מופצת הגרסה הראשית החמישית של קולגרף.

קולגרף מהווה שילוב מושלם של כלים לניהול מכון שמיעה בהיבט הרפואי והעסקי. כל צרכי מכון השמיעה ממומשים בקולגרף. קולגרף  מאפשרת ניהול מלא של תיק רפואי לכל סוגי בדיקות השמיעה. קולגרף מספקת את כל צרכי הניהול העסקי של מכון השמיעה. קולגרף  מותאמת לצרכי כל מכון באופן אינדיבידואלי

תוכנת קולגרף מותקנת בלמעלה מ- 80 אתרים ברחבי הארץ. בין לקוחות קולגרף נמצאים: בי"ח סורוקה בבאר-שבע, בתי החולים הדסה ושערי צדק בירושלים, המרכז הרפואי "שיבא" בתל-השומר, בית חולים קפלן ברחובות, מכוני השמיעה של שרותי בריאות כללית , ומכונים פרטיים רבים כגון אודיו-מדיק, אודיופון, מכון חיה לוי ורבים אחרים. בנוסף, התוכנה התוקנה במערך בדיקות השמיעה של צ.ה.ל. 

קולגרף הינה תוכנה חלונאית אשר פותחה בכלי Visual Studio של חברת .Microsoft המוצר נבדק תחת מערכות ההפעלה חלונות החל מגרסה 95 ועד לגירסה 8. המערכת  מרובת משימות ומותאמת לעבודה בתחנה בודדת ובסביבת רשת תקשורת מקומית או בגישה מרחוק.
במערכת הקולגרף הושקעו, עד כה, כעשר שנות פיתוח. במשך השנים נצבר בחברתנו ניסיון עשיר והבנה מעמיקה של צרכי מכוני השמיעה, בתחום בדיקות השמיעה בפרט ובתחום ניהול מרפאות בכלל. כמו כן, פותחו במערכת ממשקים ייעודיים עבור גופים שונים, עפ"י דרישותיהם וצרכיהם, לשילוב המידע המאוחסן בקולגרף במערכות השונות. 
תוכנת קולגרף רשומה לניהול ספרים על-ידי מס הכנסה.

kolgraph1 1


כמוכן אנו מפתחים ממשקים מיוחדים בין קולגרף למערכות בתי החולים. 

תצורת המחשב המינימאלית הנדרשת להתקנת הקולגרף :
1. מחשב פנטיום 
IV  מהירות 1Ghz, זכרון  Gb RAM 2 , דיסק קשיח עם 5 Gb פנויים.
2. מערכת הפעלה חלונות
XP, 2000 , Vista.או חלונות 7.
3. מסך 17" או טוב יותר.
4  מדפסת הזרקת דיו צבעונית או מדפסת לייזר צבעונית.
5. רשת תקשורת מקומית

 

 

לרשימת לקוחותינו המלאה לחץ כאן

 למידע נוסף אודות קולגרף לחץ כאן

לפורום התמיכה בקולגרף (למשתמשים רשומים בלבד) לחץ כאן 

 

 

 

  

ולבסוף - הכל בקולגרף!